فن کویل سقفی توکار

  • 1399-03-28

 

فن کویل سقفی توکار

فن کویل های سقفی توکار دارای 11 مدل با ظرفیت هوادهی 200 تا 1000 cfm هستند. جنس بدنه فن کویل ها تماما از ورق گالوانیزه بوده که باعث جلوگیری از زنگ زدگی و افزایش طول عمر دستگاه شده است.

فن کویل ها بسته به محل نصب دستگاه، دارای دریچه هوای برگشت و هوای تازه می باشند، تعبیه دریچه ورود هوا در پشت دستگاه و یا زیر دستگاه امکان پذیر است. همچنین امکان دهش این فن کویل ها هم از جلو و هم از پایین میسر می باشد. از دیگر مزایای فن کویل های سقفی این شرکت، امکان تعویض آسان و دسترسی مناسب به تمامی قطعات فن کویل از قبیل کویل و فیلتر دستگاه از دو طرف می باشد.

این فن کویل ها با اتصال به ترموستات های تابستانی و زمستانی امکان تنظیم دما برای محیط را فراهم می کنند.دمای آب ورودی کویل سرمایش 7°C و دمای آب خروجی از آن 12°C در نظر گرفته شده است. همچنین دمای آب ورودی کویل گرمایش 80°C و دمای آب خروجی از آن 70°C در نظر گرفته شده است.

کویل ها با استفاده از لوله مسی اینچ و فین های آلومینیومی ضد آب ساخته می شوند و اکسپند لوله ها در فین ها توسط دستگاه اکسپندر انجام می شوند تا بالاترین بهره تبادل حرارتی و برودتی را داشته باشند. کویل ها دارای 2 ، 3 و 4 ردیف هستند با تراکم 12 فین در اینچ و هر ردیف آب پخش کن مجزا دارد. سینی درین دستگاه از استیل ضد زنگ ساخته شده است. فیلتر آلومینیومی دستگاه قابل شستشو است و به راحتی از روی دستگاه برداشته و مجددا روی دستگاه قرار می گیرد.

فن سانتریفیوژ دستگاه از ورق گالوانیزه ضد زنگ ساخته شده و دارای بالانس دینامیکی کامل است. فن دستگاه دارای فشار استاتیک مناسب و بیشینه نرخ جریان هوا می باشد و همچنین نویز فن دستگاه بسیار پایین است.  موتور فن دستگاه دارای 3 سرعت است و به راحتی می توان با ترموستات متصل به دستگاه میزان جریان هوا و دمای محیط را کنترل نمود. همچنین ساخت فن کویل 2 لوله ای و 4 لوله ای با توجه به ملاحضات پروژه  امکان پذیر است.

مزایای فن کویل BTN :

  1. قابلیت باز شدن کلیه قطعات فن کویل و سهولت در تعمیرات دستگاه
  2. قابلیت تعویض جهت (چپ و راست) کویل دستگاه توسط بهره بردار
  3. سینی درین از دو جهت دارای خروجی است و تا زیر محل ورودی خروجی آب کشیده شده تا تعرق ناشی از سر اتصالات فن کویل در سینی سر ریز کند.
  4. قابلیت خارج کردن موتور و حلزونی دستگاه به صورت کشویی از داخل دستگاه
  5. بدنه دستگاه و قطعات داخلی تماما توسط پیچ و مهره به هم متصل شده است. (پانچ شده نیست)
  6. ابعاد کوچکتر فن کویل نسبت به برند های مشابه
دانلود فایل