کمپرسور اسکرال Danfoss سری DSH

  • 1400-07-18

نحوه کنترل بار جزئی در کمپرسور اسکرال Danfoss سری DSH

صنعت تهویه مطبوع در شرف کشف یک سیستم کمپرسور جدید است که افزایش راندمان انرژی ، هزینه های کمتر و بازدهی بیشتر در کاربردهای مختلف تهویه مطبوع را ارائه می دهد. معرفی نسل بعدی کمپرسور اسکرال Danfoss برای یونیت های تهویه مطبوع ، DSH

تکنولوژی DSH از نظر راندمان انرژی در بار جزئی و بازدهی کلی کمپرسور یک گام بزرگ در صنعت به جلو بر می دارد. تکنولوژی DSH یک رویکرد جامع برای طراحی کمپرسور ، مونتاژ و تجزیه و تحلیل کاربردهای میدانی می باشد.

بیایید نگاهی دقیق تر به آنچه مهندسین Danfoss برای طراحی کمپرسور های اسکرال DSH جدید Danfoss انجام داده اند، بیندازیم.

در طول هر مرحله از طراحی برای طیف وسیعی از کمپرسور های DSH ، ما دانش خود را در مورد کاربرد های مختلف اعمال کرده و بر راندمان انرژی و طراحی پربازده دستگاه در بار جزئی تمرکز کرده ایم. این به ما کمک کرده است تا چندین ویژگی طراحی شده جدید را بهینه سازی کنیم که در ابتدا در موتور 40 تن دانفوس اجرا شده بود.

بخش اول، شیر تخلیه میانی ​​یا IDV است. این ویژگی فشرده سازی بیش از حد موتور الکتریکی را کاهش می دهد ، در حالیکه ظرفیت خنک کنندگی یکسانی را حفظ می کند و به طور قابل توجهی بازده انرژی کمپرسور را بهبود می بخشد ، مخصوصا در افزایش راندمان در بار جرئی.

همچنین شیر تخلیه میانی ​​یا IDV در جلوگیری از برگشت مجدد مایع به داخل کمپرسور مهم است ، مانند یک دریچه بای پس عمل می کند و همچنین فشار بر روی حلزونی ها را به حداقل می رساند و توانایی جابجایی مایع را درکمپرسور بهبود می بخشد. یکی دیگر از ویژگی های جدیدی که افزوده شده snorkel نامیده می شود و از ورود هر گونه مبرد تراکم ناپذیر به حلزونی جلوگیری می کند.

ویژگی سومی که به DSH افزوده شده، دمای تخلیه یکپارچه است، PTC

تکنولوژی PTC در حلزونی ثابت تنظیم دمای تخلیه داخلی را بهبود می بخشد. این کار با مدیریت حجم روغن در جریان انجام می شود، این کارایی توسط لوله چند منظوره organ میسر می شود، این لوله یک سطح ثابت روغن در مخزن روغن کمپرسور را تضمین می کند.

به علاوه وقتیکه سیستم در بار جزئی راه اندازی می شود، لوله organ باعث ایمنی راه اندازی مجدد کمپرسور نسبت به مدل های معمولی می گردد، آخرین ویژگی ای که در اینجا به آن اشاره می کنیم، افزودن شدن یک وزنه تعادل به میل لنگ کمپرسور است. وزنه تعادل باعث می شود که اجزای طراحی شده کاملا با یکدیگر هم تراز شوند و در نهایت کمپرسور سطح لرزش بسیار پایینی داشته باشد.

کمپرسور اسکرال Danfoss سری DSH

راندمان انرژی

آنچه می توانید روی ان حساب کنید