هواساز یونیت پکیج سلولزی

  • 1399-01-24

هواساز های آپارتمانی دارای 6 مدل با ظرفیت هوادهی 2500 تا 7000cfm هستند. هواساز های آپارتـمانی به صـورت باکـس زیر سقـفی ساختـه می شوند و بر خلاف کولرهای آبـی فضای پشت بام را اشغال نمی کنند. همچنین کانال مصرفی این یونیت ها نسبت به کولرهای آبی بسیار کمتر است.

اسکلت دستگاه از آلومینیوم دایکاست می باشد که به وسیله گوشه های پلی آمیدی تقویت شده، بهم متصل می گردد، بدنه دستگاه از ورق گالوانیزه استاندارد به ضخامت 1 میلیمتر ساخته شده است که توسط رنگ الکترواستاتیک پوشش داده می شوند.

این یونیت ها برای زمستان دارای کویل گرمایش هستند، دمای آب ورودی کویل گرمایش 80 درجه سانتیگراد و دمای آب خروجی از آن 70 درجه سانتیگراد در نظر گرفته شده است. کویل گرمایش پس از طراحی دقیق توسط نرم افزار مهندسی مربوطه تولید و سپس با فشار بالا مورد تست قرار می گیرد. کلیه لوله ها در فین ها به صورت مکانیکی اکسپند شده و محصول تولیدی در نهایت چربی زدایی می شود. 

دستگاه دارای کلید لمسی هوشمند می باشد. این کلید با دارا بودن دیمر، ترموستات و تایمر قابلیت صرفه جویی در مصرف انرژی را به وجود آورده است، همچنین قابلیت اتصال دستگاه به BMS توسط کلید هوشمند امکان پذیر می باشد.

همچنین دستگاه دارای فیلتر آلومینیومی قابل شستشو است که به راحتی از روی دستگاه برداشته شده و مجددا روی دستگاه قرار می گیرد. همچنین قابلیت نصب فیلتر های پنلی، فیلتر کیسه ای و فیلتر هپا روی دستگاه وجود دارد. لذا این محصول برای مواردی مثل clean room ها کاربرد دارد.

فن سانتریفیوژ دستگاه از ورق گالوانیزه ضد زنگ ساخته شده و دارای بالانس دینامیکی کامل است. فن دستگاه دارای فشار استاتیک مناسب و بیشینه نرخ جریان هوا می باشد و همچنین نویز فن دستگاه بسیار پایین است. فن های مورد استفاده در دستگاه از نوع تکفاز و سه دور می باشند که امکان ارائـه ظرفیـت های مختلـف وجـود دارد و به راحتی می توان با کلید هوشمند متصل به دستگاه میزان جریان هوا و دمای محیط را کنترل نمود. 

این شرکت می تواند بنابر سفارش مشتریان و شرایط محیط نصب، یونیت پکیج ها را به صـورت روبـرو زن و پایین زن و یا بالا زن تولید کند، به علاوه امکان تولید دستگاه با مکش از پشت و یا مکش از پایین دستگاه وجود دارد. همچنین تولید دستگاه به صورت ایستاده و یا قابل حمل امکان پذیر است.مصرف برق دستگاه در تابستان بسیار کم و مقرون به صرفه است. کارکرد دستگاه کاملا بی صدا است. نویز صدایی دستگاه در فاصله 1 متری از فن در حدود 65dB می باشد. راندمان سرمایشی دستگاه در حدود 92% می باشد، این در حالی است که راندمان حرارتی دستگاه های مشابه مثل ایرواشر 87% می باشد.

امکان ساخت دستگاه با ابعاد سفارشی وجود دارد، به عبارت دیگر دستگاه برای نصب در محلهایی که دارای محدودیت فضای نصب هستند، مناسب می باشد. بدنه دستگاه دارای عایـق بنـدی قـوی رطوبت، حرارت و صدا می باشد.

 

 

دانلود فایل