داکت فن کویل

  • 1399-02-25

داکت فن کویل

داکت فن کویل ها دارای 7 مدل با ظرفیت هوادهی 800 تا 2000 cfm هستند. جنس بدنه داکت فن کویل ها تماما از ورق گالوانیزه بوده که باعث جلوگیری از زنگ زدگی و افزایش طول عمر دستگاه شده است.

داکت فن کویل ها بسته به محل نصب دستگاه، دارای دریچه هوای برگشت و هوای تازه می باشند، تعبیه دریچه ورود هوا در پشت دستگاه و یا زیر دستگاه امکان پذیر است. همچنین امکان دهش این فن کویل ها هم از جلو و هم از پایین میسر می باشد. از دیگر مزایای داکت فن کویل های این شرکت، امکان تعویض آسان و دسترسی مناسب به تمامی قطعات فن کویل از قبیل کویل و فیلتر دستگاه از دو طرف می باشد.

داکت فن کویل ها با اتصال به ترموستات های تابستانی و زمستانی امکان تنظیم دما برای محیط را فراهم می کنند.دمای آب ورودی کویل سرمایش 7°C و دمای آب خروجی از آن 12°C در نظر گرفته شده است. همچنین دمای آب ورودی کویل گرمایش 80°C و دمای آب خروجی از آن 70°C در نظر گرفته شده است.  

کویل ها با استفاده از لوله مسی  ⅝ اینچ و فین های آلومینیومی ضد آب ساخته می شوند و اکسپند لوله ها در فین ها توسط دستگاه اکسپندر انجام می شوند تا بالاترین بهره تبادل حرارتی و برودتی را داشته باشند. کویل ها دارای 2 ، 3 و 4 ردیف هستند با تراکم 12 فین در اینچ و هر ردیف آب پخش کن مجزا دارد. سینی درین دستگاه از استیل ضد زنگ ساخته شده است. فیلتر آلومینیومی دستگاه قابل شستشو است و به راحتی از روی دستگاه برداشته و مجددا روی دستگاه قرار می گیرد.

فن سانتریفیوژ دستگاه از ورق گالوانیزه ضد زنگ ساخته شده و دارای بالانس دینامیکی کامل است. فن دستگاه دارای فشار استاتیک مناسب و بیشینه نرخ جریان هوا می باشد و همچنین نویز فن دستگاه بسیار پایین است. موتور فن دستگاه دارای 3 سرعت است و به راحتی می توان با ترموستات متصل به دستگاه میزان جریان هوا و دمای محیط را کنترل نمود.  امکان اتصال دستگاه به BMS مقدور است.  همچنین ساخت داکت فن کویلهای 2 لوله ای و 4 لوله ای و DX با توجه به ملاحضات پروژه  امکان پذیر است.

 

 مزایای فن کویل BTN :

  1. قابلیت باز شدن کلیه قطعات فن کویل و سهولت در تعمیرات دستگاه
  2. قابلیت تعویض جهت (چپ و راست) کویل دستگاه توسط بهره بردار
  3. سینی درین از دو جهت دارای خروجی است و تا زیر محل ورودی خروجی آب کشیده شده تا تعرق ناشی از سر اتصالات فن کویل در سینی سر ریز کند.
  4. قابلیت خارج کردن موتور و حلزونی دستگاه به صورت کشویی از داخل دستگاه
  5. بدنه دستگاه و قطعات داخلی تماما توسط پیچ و مهره به هم متصل شده است. (پانچ شده نیست)
  6. ابعاد کوچکتر فن کویل نسبت به برند های مشابه

 

دانلود فایل